050 239 77 33

Квести і змагання в Карпатах - від івент-агенції Artisto ✓

Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined

Івент-агенція Артісто, пропонує широкий вибір квестів, змагань та різноманітних цікавинок для вашого активного і веселого відпочинку в Карпатах, безпосередньо в Буковелі, або в Яремче. Тут ви зможете замовити квест у Карпатах будь якого напрямку і тематики, запропонувати свій варіант, або узгодити вже відпрацьовані до дрібниць популярні сценарії. Завдяки цьому ваш відпочинок в Карпатах стане по-справжньому вражаючим. До нас звертаються компанії різного рівня, котрі бажають відсвяткувати свята чи знаменні події, або ж просто відпочити в колі співробітників в невимушеній обстановці. Корпоративний відпочинок дуже популярний в Україні, і все-таки замовити квест для корпоративу це не просто рішення під впливом тренду, це організація незабутнього дозвілля. Карпати являються найкращим місцем для його проведення.

Замовити квест у Карпатах можна в івент-агенції Аrtisto

Замовити квест у подарунок попробуйте безпосередньо з Quest програми Артісто. Це можуть бути цікаві завдання, або конкурси і змагання. Вони проводяться в команді та індивідуально, мають різну вікову категорію і тематику. Простіше кажучи, незалежно скільки вам років та яка у вас професія, ми підготуємо для вас неймовірні розваги. Всі послуги і турботи по підготовці свята, іваент-агенція бере на себе. Організаця квестів для дорослих передбачає вибір їхньої тематики. У нас є свої напрацювання в даному напрямку, котрі ви зможете обрати самі. Яскравим прикладом стане оригінальний фотоквест. Суть його полягає в розгадуванні головоломок, пошуку необхідних місць та їх фотографуванню. Він виконується завдяки зусиллям усієї команди та сприяє виявленню скритих талантів і прояву креативності учасників.

Замовити квест для корпоративу ви зможете в івент-агенції Аrtisto

Кіноквест не менш цікавий і прекрасно підійде як квест для корпоративу у компанії 20 людей. Тут вам прийдеться згадати фільмографію своїх кумирів та улюблені фільми. Ви матимете змогу перенестися на знімальні майданчики відомих кінокомпаній, щоб відтворити свої улюблені кінострічки. Сценарій даного дійства розроблятиметься відповідно до обраного вами фільму. Team-building квест – це чудова можливість для співробітників не просто весело провести час, але й краще пізнати один одного і збільшити згуртованість колективу. Навіть якщо ви вибралися на відпочинок в Карпати, завітали в Буковель чи Яремча і поселилися в курортному готелі, розваги знайдуться прямо там. Квест «Прихована кімната» це саме те що потрібно вашій компанії. Море приємних емоцій, цікаві загадки і прикольні подарунки чекають на вас.

Замовити квест у подарунок для колеги, друга чи керівника можна в івент-агенції Аrtisto

Містичні квести для компанії веселих друзів, або співробітників розбавлять ваш святковий настрій новими пригодами. Розгадайте «Таємницю мольфара», поринувши з головою в різдвяну містику. Це завдання для сміливих людей, котрі шукають пригод та не бояться нових відкриттів в незвіданому світі населеному казковими та етнічними героями. Це прекрасна можливість пізнати Карпати з середини, їх колорит і історію. Квест у подарунок колезі або керівнику стане ідеальним презентом для його свята. Якщо він любить екстрим, тоді в Карпатах і в Буковелі зокрема для нього знайдеться безліч розваг. Тільки тут вийде отримати максимальну дозу адреналіну та позитивний заряд емоцій на цілий рік. Катання на снігоході, спуск на сноуборді, перегони на картингах, снігові бої, і не тільки. VIP-quest під замовлення, дасть змогу втілити в життя практично будь-який ваш задум. Івент-агенція Артісто підготує оригінальні завдання та змагання, як індивідуальні так і групові. Для нас немає нічого неможливого в плані організації святкового настрою. Тут працює команда професіоналів, котра любить свою роботу і обожнює дарувати людям радість. З нами ваш настрій завжди буде на висоті.

© 2018, Івент-агенція ArtiSto Івано-Франківськ
Кнопка зв`язку