050 239 77 33

Квести і змагання в Карпатах - від івент - агенції Artisto ✓

Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined

Івент-агенція Артісто пропонує широкий вибір квестів, змагань та різноманітних цікавинок для активного і веселого відпочинку в Карпатах. У нас ви зможете замовити квест будь - якого напрямку і тематики, запропонувати свій варіант, або узгодити вже відпрацьовані до дрібниць популярні сценарії. Завдяки цьому ваш відпочинок в Карпатах стане по-справжньому вражаючим. До нас звертаються компанії з різних сфер діяльності, основною метою яких є бажання відсвяткувати знаменні події або ж просто відпочити в колі співробітників в невимушеній обстановці. Корпоративний відпочинок дуже популярний в Україні. Замовлення квесту для свого колективу - це не просто рішення під впливом тренду, це організація незабутнього дозвілля. Карпати являються найкращим місцем для його проведення.

Замовити квест у Карпатах можна в івент-агенції Аrtisto

Замовити квест у подарунок зпробуйте безпосередньо з quest - програми Артісто. Це можуть бути цікаві завдання або конкурси і змагання. Вони проводяться в команді, індивідуально та підходять для всіх вікових груп. Всі послуги і турботи по підготовці свята, івент-агентство бере на себе. У нас є безліч власних напрацювань, найкращі з яких ми запропонуємо вам.

Замовити квест для корпоративу ви зможете в івент-агенції Аrtisto

Кіноквест не менш цікавий і прекрасно підійде як квест для корпоративу у компанії 20 людей. Вам доведеться згадати усі найулюбленіші фільми та фільмографію своїх кумирів. Ви перенесетесь на знімальні майданчики відомих кінокомпаній, щоб відтворити свої улюблені кінострічки. Сценарій даного дійства розроблятиметься відповідно до обраного вами фільму. Team-building квест – це чудова можливість для співробітників не просто весело провести час, але й краще пізнати один одного і згуртувати колектив. Якщо ви вибралися на відпочинок в Карпати, завітали в Буковель, Яремче і поселилися в курортному готелі, завдяки  креативній команді Artisto, розваги знайдуть вас навіть там.

Замовити квест у подарунок для колеги, друга чи керівника можна в івент-агенції Аrtisto

Містичні квести для компанії веселих друзів, або співробітників розбавлять ваш святковий настрій новими пригодами. Розгадайте «Таємницю мольфара», поринувши з головою в різдвяну містику. Це завдання для сміливих людей, котрі шукають пригод та не бояться нових відкриттів в незвіданому світі, населеному казковими та етнічними героями. Це прекрасна можливість пізнати Карпати зсередини, їх колорит та історію. Квест у подарунок колезі або керівнику стане ідеальним презентом для його свята. Тільки тут вийде отримати максимальну дозу адреналіну та позитивний заряд емоцій на цілий рік. Катання на снігоході, спуск на сноуборді, перегони на картингах, снігові бої, і не тільки. VIP-quest під замовлення, дасть змогу втілити в життя практично будь-який ваш задум. Івент-агенція Артісто підготує оригінальні завдання та змагання, як індивідуальні так і групові. Для нас немає нічого неможливого в плані організації святкового настрою. Тут працює команда професіоналів, котра любить свою роботу і обожнює дарувати людям радість. З нами ваш настрій завжди буде на висоті.

© 2017-2021, Івент-агенція Artisto Івано-Франківськ
Кнопка зв`язку