050 239 77 33

Team-building ( командоутворення ) краща організація у Карпатах від ✓ Artisto

Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
Undefined
hhhhh
Undefined
Undefined
Undefined

Задаєтесь питанням, що таке тімбілдінг? Івент-агенція ARTISTO не тільки розкаже, але й, надаючи відповідні послуги, допоможе провести даний захід. Цей термін використовують в бізнес контексті і застосовують його в доволі широкому значенні. Це сукупність дій, мета яких підвищити ефективність роботи та згуртувати команду ваших працівників. І все таки навіщо потрібен тімбілдінг? Він значно покращує роботу колективу. Ідея його проведення запозичена зі спорту ще в середині минулого століття. Вона активно використовується менеджментом різних компаній. Завдяки їй можна «випустити пар», отримати заряд позитиву та адреналіну, краще взнати своїх колег. Які завдання вирішує тімбілдінг? Він навчає співробітників працювати в команді, вирішувати разом завдання, допомагати один одному, виявляти та застосовувати свої таланти. Даний термін в перекладі з англійської означає - «побудова команди». Простіше кажучи, це своєрідна організація команди.

Організація тімбілдінгу в Карпатах від івент-агенції ARTISTO – це можливість поринути у море азарту і веселощів

Як проводиться командоутворення? Team-building вирішує дане питання завдяки тренінгам, котрі можуть бути психологічними та розважальними. Вони покликані навчити колектив спільно діяти в будь-якій ситуації для досягнення поставлених компанією цілей. Найкраще проводити такі заходи в неформальній обстановці, на природі, наприклад, в Карпатах. Тімбілдінг в горах – це прекрасне місце для відпочинку і виконання його програм. Карпати чудово підійдуть, завдяки широкому вибору локацій. Можна відвідати Буковель або Яремче. Івент-агенція ARTISTO запропонує різноманіття пропозицій, таких як: корпоративні ігри, активний відпочинок, командні квести та тренінги. Організація тімбілдінгу нашою агенцією подарує компанії незабутні пригоди та море позитиву. Наприклад, «інженерний челендж» дозволить попробувати себе в якості майстра через змагання. В змаганні беруть участь декілька команд, котрим видають реквізит та інструменти для роботи. Учасники виготовляють заданий вид транспорту із наданих матеріалів, проявляючі свої творчі здібності  та креатив. 
Якщо хочете провести тімбілдинг для компаній в Карпатах і шукаєте якісного виконавця, тоді івент-агенція ARTISTO до ваших послуг.

Проведення тімбілдінгу в Буковелі відкриває безліч можливостей завдяки розвиненій інфраструктурі курорту. Мотузковий team-building - ще один варіант розваг. Він допоможе відчути справжній дух змагань. Завдяки йому колектив поборе різноманітні упередження і страхи, відпрацює взаємодію та здобуде цілеспрямованість, навчиться приймати командні рішення і нести взаємну відповідальність. Тімбілдінг в Карпатах – це не просто банальна поїздка в Буковель, або Яремча, а робота по самовдосконаленню і саморозвитку, та усвідомлення себе як частини колективу чи соціуму в цілому. Барабанний team-building від Артісто стане прекрасною нагодою виявити скриті таланти, згуртувати працівників, зняти емоційну напругу і позбутися негативу. В цьому вам допоможе музика. Тімбілдинг для компаній «супер GAMES» дозволить відволіктися від офісної рутини через спортивну активність. Карпати і Буковель чекають своїх спортсменів. ARTISTO обіцяє вам море адреналіну, захоплюючі змагання, щирі емоції та веселе проведення часу. Розважатися будемо на спотривній естафеті!

Хочете дізнатися як проводиться командоутворення? Івент-агенція ARTISTO розкриє усі секрети

Тімбілдінг для колективу від івент-агенції ARTISTO - це завжди нові цікавинки та позитивні емоції. Навіть на кухні на вас чекають незабутні пригоди. Кулінарний team-building розкриє ваші кулінарні таланти. Існує твердження, що декілька поварів на одній кухні здатні перетворити її на справжній хаос, або ж якщо дійдуть згоди, тоді створять на ній чудові смачні шедеври. Станьте більш комунікативним, відповідальним і цілеспрямованим. Пізнайте краще своїх співробітників та підлеглих, заслужіть їхню довіру та самі довіряйте, відкрийте в собі нові таланті і допоможіть відкритись іншим. В свою чергу, наша агенція створить якісний відпочинок і візьме на себе усі організаційні питання.

© 2017-2021, Івент-агенція Artisto Івано-Франківськ
Кнопка зв`язку