050 239 77 33
Back
8 березня незабаром

8 березня незабаром

8 березня зовсім скоро. І незважаючі на суперечливе походження цього свята, і дискусії чи воно потрібно, всі жінки беззаперечно чекають на нього, чекають привітань, теплих слів, подарунків.  Ми підкажемо, як зробити «банальні квіти» оригінальним подарунком.

Варіант 1: Щоб квіти запам’ятались особливо, запросіть їх вручити міма, який без слів, тільки мовою жестів привітає кожну вашу співробітницю/колегу/подругу в той самий момент, коли вони будуть найменше цього чекати. До квітів можна додати солодощі, повітряні кульки, а саме привітання доповнити звуками саксофона або скрипки.


Варіант 2: Облаштуйте квіткову фотозону-сюрприз. Повірте, що говорити про такий подарунок будуть ще довго, а варіантів реалізації безліч: квіткові композиції, бренд вол, квіти-гіганти..на бюдь-який бюджет і смак.

 


Варіант 3: Влаштуйте майстер-клас з флористики прямо на офісі. 2-3 години ваші колеги будуть творити під наглядом професіонального флориста і кожна учасниця отримає свій незабутній букет.

Варіант 4: Дизайнерським трендом останніх часів є композиції з моху. Ними прикрашають офіси, кафе, ресторани, домівки. І хоч це не зовсім квіти, але догляду вони потребують не менше. Такий подарунок буде радувати рідних жінок дуже довго, а варіанти і кольори оформлення  (горщики, сердечка, годинників, органайзери і т.д.) не лишать байдужим нікого.


Варіант 5: Флораріуми – також альтернатива традиційним квітам. Велика чи маленька композиція, круглий акваріум чи підвісна куля, а можливо "Urban style", обирати вам :)І пам’ятайте, що квіти дарують естетичну насолоду, позитивно впливають на нервову систему і поліпшують настрій. 

© 2017-2021, Івент-агенція Artisto Івано-Франківськ
Кнопка зв`язку